CLF10040T-101M-D TDK
  • Part Number: CLF10040T-101M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1A 240 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,688
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-101M-D TDK
    CLF10040T-101M-D TDK
    CLF10040T-101M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-101M-D is described as FIXED IND 100UH 1A 240 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS