CLF10040T-101M-CA TDK
  • Part Number: CLF10040T-101M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1A 288 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10040T-101M-CA TDK
    CLF10040T-101M-CA TDK
    CLF10040T-101M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-101M-CA is described as FIXED IND 100UH 1A 288 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE