CLF10040T-101M TDK
  • Part Number: CLF10040T-101M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1A 240 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,391
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-101M TDK
    CLF10040T-101M TDK
    CLF10040T-101M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-101M is described as FIXED IND 100UH 1A 240 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM