CLF10040T-100M TDK
  • Part Number: CLF10040T-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 3.3A 26 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,692
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-100M TDK
    CLF10040T-100M TDK
    CLF10040T-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-100M is described as FIXED IND 10UH 3.3A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.