CKCL44X7R1C223M085AA TDK
  • Part Number: CKCL44X7R1C223M085AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP ARRAY 0.022UF 16V X7R 0805
  • Category: Array Network Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,480
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH