CKCL22X7R1H473M085AL TDK
  • Part Number: CKCL22X7R1H473M085AL
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP ARRAY 0.047UF 50V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"