CKCL22X7R1H473M085AK TDK
  • Part Number: CKCL22X7R1H473M085AK
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP ARRAY 0.047UF 50V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN