CKCL22X7R1H223M085AK TDK
  • Part Number: CKCL22X7R1H223M085AK
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP ARRAY 0.022UF 50V X7R 0805
  • Category: Array Network Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,938
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM