CKCL22X7R1E473M085AL TDK
  • Part Number: CKCL22X7R1E473M085AL
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP ARRAY 0.047UF 25V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM