CKCL22X7R1E473M085AK TDK
  • Part Number: CKCL22X7R1E473M085AK
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP ARRAY 0.047UF 25V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE