CK45-R3FD151K-NRA TDK
  • Part Number: CK45-R3FD151K-NRA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 150PF 3KV RADIAL
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"