CK45-R3DD102K-NRA TDK
  • Part Number: CK45-R3DD102K-NRA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM