CK45-R3DD101KANRA TDK
  • Part Number: CK45-R3DD101KANRA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 100PF 2KV RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,994
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM