CGJ5F2C0G2A472J085AA TDK
  • Part Number: CGJ5F2C0G2A472J085AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 4700PF 100V C0G 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 31,295
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGJ5F2C0G2A472J085AA TDK
    CGJ5F2C0G2A472J085AA TDK
    CGJ5F2C0G2A472J085AA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGJ5F2C0G2A472J085AA is described as CAP CER 4700PF 100V C0G 1206. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB