CGA6P3X7S1H106M250AB TDK
  • Part Number: CGA6P3X7S1H106M250AB
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 10UF 50V X7S 1210
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 17,892
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGA6P3X7S1H106M250AB TDK
    CGA6P3X7S1H106M250AB TDK
    CGA6P3X7S1H106M250AB is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA6P3X7S1H106M250AB is described as CAP CER 10UF 50V X7S 1210. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM