CGA5L1X8R1E335K160AC TDK
  • Part Number: CGA5L1X8R1E335K160AC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 3.3UF 25V X8R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA5L1X8R1E335K160AC TDK
    CGA5L1X8R1E335K160AC TDK
    CGA5L1X8R1E335K160AC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA5L1X8R1E335K160AC is described as CAP CER 3.3UF 25V X8R 1206. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"