CGA4J3X8R2A473M125AB TDK
  • Part Number: CGA4J3X8R2A473M125AB
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.047UF 100V X8R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 10,954
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGA4J3X8R2A473M125AB TDK
    CGA4J3X8R2A473M125AB TDK
    CGA4J3X8R2A473M125AB is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA4J3X8R2A473M125AB is described as CAP CER 0.047UF 100V X8R 0805. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE