CGA4C4C0G2W331J060AA TDK
  • Part Number: CGA4C4C0G2W331J060AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 330PF 450V C0G 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 21,728
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGA4C4C0G2W331J060AA TDK
    CGA4C4C0G2W331J060AA TDK
    CGA4C4C0G2W331J060AA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA4C4C0G2W331J060AA is described as CAP CER 330PF 450V C0G 0805. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"