CGA3E2C0G2A180J080AA TDK
  • Part Number: CGA3E2C0G2A180J080AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 18PF 100V C0G 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 26,880
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGA3E2C0G2A180J080AA TDK
    CGA3E2C0G2A180J080AA TDK
    CGA3E2C0G2A180J080AA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA3E2C0G2A180J080AA is described as CAP CER 18PF 100V C0G 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP