CGA3E1C0G2A103J080AC TDK
  • Part Number: CGA3E1C0G2A103J080AC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 10000PF 100V C0G 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA3E1C0G2A103J080AC TDK
    CGA3E1C0G2A103J080AC TDK
    CGA3E1C0G2A103J080AC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA3E1C0G2A103J080AC is described as CAP CER 10000PF 100V C0G 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM