CGA2B2X8R1H681K050BE TDK
  • Part Number: CGA2B2X8R1H681K050BE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 680PF 50V X8R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA2B2X8R1H681K050BE TDK
    CGA2B2X8R1H681K050BE TDK
    CGA2B2X8R1H681K050BE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA2B2X8R1H681K050BE is described as CAP CER 680PF 50V X8R 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V