CGA2B2X7R1H222M050BE TDK
  • Part Number: CGA2B2X7R1H222M050BE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA2B2X7R1H222M050BE TDK
    CGA2B2X7R1H222M050BE TDK
    CGA2B2X7R1H222M050BE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA2B2X7R1H222M050BE is described as CAP CER 2200PF 50V X7R 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM