CD45SL2GA330JYNKA TDK
  • Part Number: CD45SL2GA330JYNKA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 33PF 440VAC SL RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,117
  • Description
    BOX ABS BLACK 2"L X 1.5"W
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE