CD45SL2GA100JYNKA TDK
  • Part Number: CD45SL2GA100JYNKA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,118
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE