CCT406393-600-36-02 TDK
  • More about CCT406393-600-36-02 TDK
    CCT406393-600-36-02 TDK
    CCT406393-600-36-02 is manufactured by TDK and is categorized in the Current Sense Transformers category. CCT406393-600-36-02 is described as CURR SENSE XFMR 600A CHAS MNT. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN