CCT272440-80-10-02 TDK
  • More about CCT272440-80-10-02 TDK
    CCT272440-80-10-02 TDK
    CCT272440-80-10-02 is manufactured by TDK and is categorized in the Current Sense Transformers category. CCT272440-80-10-02 is described as CURR SENSE XFMR 80A CHAS MNT. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP