CCT261631-30-06-00 TDK
  • More about CCT261631-30-06-00 TDK
    CCT261631-30-06-00 TDK
    CCT261631-30-06-00 is manufactured by TDK and is categorized in the Current Sense Transformers category. CCT261631-30-06-00 is described as CURR SENSE XFMR 30A CHAS MNT. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Current Sense Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Current Sense Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X