C3216X7R2A334K130AA TDK
  • Part Number: C3216X7R2A334K130AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 54,947
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C3216X7R2A334K130AA TDK
    C3216X7R2A334K130AA TDK
    C3216X7R2A334K130AA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C3216X7R2A334K130AA is described as CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM