C3216X5R1H225K160AB TDK
  • Part Number: C3216X5R1H225K160AB
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2.2UF 50V X5R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 10,622
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C3216X5R1H225K160AB TDK
    C3216X5R1H225K160AB TDK
    C3216X5R1H225K160AB is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C3216X5R1H225K160AB is described as CAP CER 2.2UF 50V X5R 1206. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT