C3216X5R1C685K160AA TDK
  • Part Number: C3216X5R1C685K160AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 6.8UF 16V X5R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 37,109
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C3216X5R1C685K160AA TDK
    C3216X5R1C685K160AA TDK
    C3216X5R1C685K160AA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C3216X5R1C685K160AA is described as CAP CER 6.8UF 16V X5R 1206. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM