C1608NP02E182J080AA TDK
  • Part Number: C1608NP02E182J080AA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1800PF 250V NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C1608NP02E182J080AA TDK
    C1608NP02E182J080AA TDK
    C1608NP02E182J080AA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1608NP02E182J080AA is described as CAP CER 1800PF 250V NP0 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM