C1005X8R2A151K050BE TDK
  • Part Number: C1005X8R2A151K050BE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 150PF 100V X8R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C1005X8R2A151K050BE TDK
    C1005X8R2A151K050BE TDK
    C1005X8R2A151K050BE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1005X8R2A151K050BE is described as CAP CER 150PF 100V X8R 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F