C1005X6S0J104M050BA TDK
  • Part Number: C1005X6S0J104M050BA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 50,646
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C1005X6S0J104M050BA TDK
    C1005X6S0J104M050BA TDK
    C1005X6S0J104M050BA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1005X6S0J104M050BA is described as CAP CER 0.1UF 6.3V X6S 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM