C0603X7R1A222K030BA TDK
  • Part Number: C0603X7R1A222K030BA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2200PF 10V X7R 0201
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 125,250
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0603X7R1A222K030BA TDK
    C0603X7R1A222K030BA TDK
    C0603X7R1A222K030BA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0603X7R1A222K030BA is described as CAP CER 2200PF 10V X7R 0201. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ