C0402X6S0G471M020BC TDK
  • Part Number: C0402X6S0G471M020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 470PF 4V X6S 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X6S0G471M020BC TDK
    C0402X6S0G471M020BC TDK
    C0402X6S0G471M020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X6S0G471M020BC is described as CAP CER 470PF 4V X6S 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"