C0402X6S0G471K020BC TDK
  • Part Number: C0402X6S0G471K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 470PF 4V X6S 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 111,955
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X6S0G471K020BC TDK
    C0402X6S0G471K020BC TDK
    C0402X6S0G471K020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X6S0G471K020BC is described as CAP CER 470PF 4V X6S 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE