C0402X6S0G331M020BC TDK
  • Part Number: C0402X6S0G331M020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 330PF 4V X6S 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X6S0G331M020BC TDK
    C0402X6S0G331M020BC TDK
    C0402X6S0G331M020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X6S0G331M020BC is described as CAP CER 330PF 4V X6S 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE