C0402X6S0G101M020BC TDK
  • Part Number: C0402X6S0G101M020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 100PF 4V X6S 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 111,955
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X6S0G101M020BC TDK
    C0402X6S0G101M020BC TDK
    C0402X6S0G101M020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X6S0G101M020BC is described as CAP CER 100PF 4V X6S 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE