C0402X5R1C681M020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1C681M020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 680PF 16V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 111,955
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1C681M020BC TDK
    C0402X5R1C681M020BC TDK
    C0402X5R1C681M020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1C681M020BC is described as CAP CER 680PF 16V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM