C0402X5R1C681K020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1C681K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 680PF 16V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 107,451
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1C681K020BC TDK
    C0402X5R1C681K020BC TDK
    C0402X5R1C681K020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1C681K020BC is described as CAP CER 680PF 16V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS