C0402X5R1C331K020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1C331K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 330PF 16V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 123,876
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1C331K020BC TDK
    C0402X5R1C331K020BC TDK
    C0402X5R1C331K020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1C331K020BC is described as CAP CER 330PF 16V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE