C0402X5R1C151M020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1C151M020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 150PF 16V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1C151M020BC TDK
    C0402X5R1C151M020BC TDK
    C0402X5R1C151M020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1C151M020BC is described as CAP CER 150PF 16V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN