C0402X5R1A222M020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1A222M020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2200PF 10V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1A222M020BC TDK
    C0402X5R1A222M020BC TDK
    C0402X5R1A222M020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1A222M020BC is described as CAP CER 2200PF 10V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"