C0402X5R1A222K020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1A222K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2200PF 10V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 96,470
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1A222K020BC TDK
    C0402X5R1A222K020BC TDK
    C0402X5R1A222K020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1A222K020BC is described as CAP CER 2200PF 10V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM