C0402X5R1A152K020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1A152K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1500PF 10V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 93,744
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1A152K020BC TDK
    C0402X5R1A152K020BC TDK
    C0402X5R1A152K020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1A152K020BC is described as CAP CER 1500PF 10V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM