C0402X5R1A103M020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1A103M020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 10000PF 10V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 110,748
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1A103M020BC TDK
    C0402X5R1A103M020BC TDK
    C0402X5R1A103M020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1A103M020BC is described as CAP CER 10000PF 10V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT