C0402X5R1A102K020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R1A102K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1000PF 10V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 255,261
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R1A102K020BC TDK
    C0402X5R1A102K020BC TDK
    C0402X5R1A102K020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R1A102K020BC is described as CAP CER 1000PF 10V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM