C0402X5R0J681K TDK
  • Part Number: C0402X5R0J681K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 680PF 6.3V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 107,946
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT