C0402X5R0J152K020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R0J152K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1500PF 6.3V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 176,658
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R0J152K020BC TDK
    C0402X5R0J152K020BC TDK
    C0402X5R0J152K020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R0J152K020BC is described as CAP CER 1500PF 6.3V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE