C0402X5R0J102K020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R0J102K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1000PF 6.3V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 49,641
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R0J102K020BC TDK
    C0402X5R0J102K020BC TDK
    C0402X5R0J102K020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R0J102K020BC is described as CAP CER 1000PF 6.3V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT